Proste zasady obstawiania meczy przez internet

Obstawiając zakłady bukmacherskie nakładamy na siebie tak naprawdę wielką odpowiedzialność. Przede wszystkim dlatego, że w grę wchodzą prawdziwe pieniądze. Każdy legalny bukmacher ma wzmiankę o tym, by nie popaść w hazard.

Doskonale zdają sobie jednak sprawę, że takie artykuły nie są w stanie zbyt wiele zmienić. Wysyłanie kolejnych kuponów to poważna sprawa, dlatego tak wiele mówi się o tym jak radzić sobie z porażkami w bukmacherce.

 

Niektórzy gracze idą o krok dalej i pytają czy można anulować kupon?

Niekiedy bywa tak, że co prawda zgadzają się spotkania, ale kwota jest zbyt duża i kupon został przez nas omyłkowo zaakceptowany.

Co w takich sytuacjach? Niektórzy bukmacherzy mogą nas odesłać do swojego regulaminu. W nich często zapisane jest, że nie możemy anulować kuponu. Zanim go przecież wyślemy mamy sporo czasu, by go na spokojnie sprawdzić. Sami zatem jesteśmy za to odpowiedzialni.

Sami bukmacherzy nie są w stanie sprawdzić tego czy faktycznie omyłkowo wysłaliśmy kupon czy też może chcemy ominąć porażkę.

 

Reklamacje u bukmachera

Niektórzy nie chcą jednak zostawić takich spraw i składają reklamację u bukmachera lub też poprzez kontakt próbują wyjaśnić zaistniałą sytuację. Niestety w większości przypadkach będziemy musieli pogodzić się z tym, że kupon nie zostanie anulowany.

Warto zwrócić uwagę, że tworząc kupon na dole znajdziemy niewielkim drukiem zapisane, że akceptujemy jednocześnie warunki i regulamin bukmachera. Zatem akceptując kupon jednocześnie akceptujemy owe zapisy i nawet godzinne rozmowy z suportem nic nam tu nie pomogą.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Konsekwencje są oczywiście różne. Nie zawsze wiążę się to z utratą gotówki. Niekiedy bywa, że owe kuponu ku naszym zdziwieniu widnieją w historii jako wygrane. W większości przypadkach jest to jednak utrata pieniędzy.

Każdy z nas jest w stanie zaakceptować różne wysokości strat. Najlepszą naukę jaką możemy wynieść z takiej sytuacji to sprawdzenie kuponu nawet kilka razy przed jego akceptacją. Innego rozwiązania tutaj nie ma. Anulowanie kuponu u bukmachera jest wręcz niemożliwe.