Legalny bukmacher LV BET

Nic tak nie pomaga w wyborze odpowiedniego bukmachera jak gotowa jego recenzja. Wszystkie informacje w jednym miejscu powodują, że nie musimy rejestrować się u każdego i pograć przez jakiś czas. Do tego wszystkiego dochodzą opinie użytkowników, które również są pomocne w wyborze pomimo tego, że znajdziemy bardzo zróżnicowane komentarze.

Jak wygląda opinia o bukmacherze LVBET?

Bukmacher rozpoczął swoją działalność w 2016 roku kierując jednocześnie swoją ofertę do wszystkich mieszkających na terenie Polski. Jak nie trudno zgadnąć przeznaczony jest on głównie dla amatorów. Świadczy o tym kilka ważnych kwestii, dla których gracze zawodowi nie są w stanie ich zaakceptować.

Co ma nas zatem zachęcić do założenie konta w LV BET?

Oczywiście bonus powitalny, który wynosi do 1000 złotych za wpłacone pierwsze środki – do tego otrzymujemy bonus bez depozytu w kwocie 20zł od LVBET.PL. Jak na sam start są to całkiem spore pieniądze, które możemy wykorzystać oczywiście na zakłady bukmacherskie.

Warunki obrotu są dosyć łagodne dla graczy. Stąd też nie planując nawet zostać tu na dłużej warto spróbować obrócić bonus i być może jednak przekonać się do tego bukmachera. Bonus powitalny jednak kiedyś się skończy i co dalej? LVBET.PL oferuje nam również negocjacje kursów.

Zdają sobie oni sprawę z tego, że nie mogą oni zaoferować nam tych od najlepszych. Mimo wszystko nie spisują siebie na straty i dają możliwość swoim graczom na większe zarobki co jest oczywiście godne pochwały.

 

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie LVBET?

To co rzuca się nam od razu to promocja naszej rodzimej Ekstraklasy. Z resztą jako ciekawostkę należy dodać, że LVBET.PL sponsoruje jej kluby – Wisłę Kraków oraz Arkę Gdynia. To chyba jedyna znacząca reklama tego bukmachera.

Dyscyplin sportowych jest jednak o wiele więcej niżeli sama piłka nożna, a w tym Ekstraklasa. LVBET.PL oferuje sporo zakładów na żywo co obecnie już nie dziwi bo to standard.

Jak wygląda obsługa klienta i metody płatności?

Jeśli chodzi o pierwszą kwestię to LVBET.PL ma jeszcze sporo do nadrobienia. Bukmacherzy na pewnym poziomie powinny mieć kilka metod komunikacji, w tym popularny chat na żywo, by szybko rozwiązywać problemy.

Wpłaty obsługiwane są jedynie przez Przelewy24 co również nie jest dobrym wynikiem.

 

Podsumujmy …

LVBET.PL ma z pewnością wiele do nadrobienia.

Inni bukmacherzy Internetowi zarejestrowani w Polsce mają do zaoferowania o wiele więcej. Nie chcąc tracić kolejnych rejestracji i aktywnych graczy LV BET musi przejść do działania. Co z resztą już widać po zapowiedziach zmian na ich głównej stronie internetowej.

To z pewnością zalążek zmian jakie czekają tego bukmachera chcąc aktywnie utrzymać się na naszym rynku, gdzie oczekiwania są naprawdę wysokie.

Nasza opinia
  • Bonus na start
  • Zakłady na żywo
  • Obsługa klienta
  • Wpłaty i wypłaty
  • Nasza opinia
4.4