Legalny bukmacher Fortuna

Zaczynając interesować się zakładami bukmacherskimi prędzej czy później będziemy musieli zarejestrować swoje konto u jednego z kilku legalnych bukmacherów. Jeśli są to naprawdę nasze pierwsze kroki to z pewnością chcemy wybrać możliwie jak najlepszego bukmachera.

Często uważamy, że to właśnie również od niego zależy to jak wysokie będą nasze zarobki. Z pewnością jest to poniekąd prawda.

Wybór bukmachera…

Bukmacher na start to kluczowy wybór. Przede wszystkim dlatego, aby od razu nie zrazić się do zakładów bukmacherskich. Najważniejsza jest wypłacalność. Aktualnie w Polsce mamy do wyboru tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

W ich przypadku nie zdarza się, byśmy mieli takie problemy. A jeśli już by się one zdarzyły to istnieją odpowiednie instytucje, które zajmują się takimi sprawami. Tyczy się to również takiego bukmachera jak Fortuna.

Czy jest on odpowiedni dla początkujących?

Cóż, ogólnie legalni bukmacherzy w Polsce nas nie rozpieszczają. Nie inaczej będzie w bukmacherem fortuna.pl.

Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi z pewnością może spodobać się prosta strona internetowa. Szybko możemy znaleźć interesujące nas zdarzenie sportowe i je obstawić. Samo oferta bukmacherska jest naprawdę mocna i ciągle rozwijana.

Dodatkowo od razu daje się zauważyć, że na fortuna.pl posiadamy mnóstwo zakładów do obstawiania na żywo.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Co prawda osoby początkujące rzadko kiedy obstawiają LIVE ale warto o tym pamiętać. Mimo to później może okazać się to dość sporym ułatwieniem i zaletą którą nie można pominąć przy wyborze bukmachera na start.

 

Bonus bez depozytu i nie tylko

Bukmacher fortuna.pl oferuje jednak swoim nowym klientom dość wysoki bonus na start za wpłatę oraz bonus bez depozytu. A to już jest naprawdę ważne, niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi czy też nie. Możemy liczyć naprawdę niezły zastrzyk gotówki w postaci 400 złotych.

Choć wszystko tak naprawdę uzależnione jest od naszego pierwszego depozytu. I tu niestety początkujący gracze często tracą, ponieważ robią pierwszą wpłatę za naprawdę symboliczną kwotę, a to skutkuje automatycznie niskim bonusem. Zatem jeśli tak naprawdę nie wejdziemy z przytupem to może się szybko okazać, że nawet jako początkujący gracz będziemy mieć wiele zastrzeżeń wobec tego bukmachera.

Opinie o bukmacherze Fortuna

Faktem jest, że ogólna ocena nie zachwyca. Niemal wszystko tutaj poza bonusem powitalnym jest w okolicach średniej. Wszystko zatem wskazuje na to, że nie stanie się nic złego jak zarejestrujemy tam swoje konto do obstawianie meczów.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jednak i tak porównując konkurencje z pewnością po pewnym czasie przejdziemy do niej. Cieszyć może jedynie fakt, że Fortuna ciągle się rozwija i prze do przodu. Ale te tak naprawdę powinny być już przeprowadzone.

Dzisiaj pomimo małej ilości legalnych bukmacherów na polskim rynku warto i na www.fortuna.pl mieć konto gracza.

Nasza opinia
  • Bonus na start
  • Zakłady na żywo
  • Obsługa klienta
  • Wpłaty i wypłaty
  • Nasza opinia
4.5