Kod bonusowy eToto – 200% za wpłatę

Mistrzowska propozycja przy rejestracji od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo zakładających konta klientów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Taka bonus nie zdarza się często wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów wirtualnych stąd warto przyglądnąć się jej dokładnie. Bowiem warto!

Premia na początek to poniekąd norma wśród bukmacherów w Kraju, wszak by dawać ludziom 200 procent za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu odnaleźć wśród innych promocji przy zakładaniu konta. Tylko totolotek.pl oraz lvbet.pl dają przeszło 1000 złotych w bonusach przy rejestracji, lecz to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Warunki propozycji powitalnej

Jak nadmieniliśmy w ostatnim czasie przedstawiony legalny bukmacher internetowy przedłożył śmiałą promocję na start, w zamian wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Zyskaj 1000 złotych od eTOTO.
Patrząc na wysokie zaciekawienie bonusami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najciekawszą propozycją dla typerów przy zakładaniu konta. Pod spodem zademonstrowaliśmy garść wiadomości na temat oryginalnej promocji na start:

W następnej propozycji na początek Odbierz 1000 zł, obstawiający za własne dwa pierwsze depozyty dostać może aż 1000 złotych:
– początkowy przelew na konto grającego będzie powiększony o 200% do 100 złotych (inaczej starczy depozyt 50 złotych, ażeby zdobyć 100 złotych), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnych w Polsce. Nie ma możliwości wyszukać buka jaki podwyższa depozyt o tego typu procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przelew na konto grającego pozostanie powiększony o 100 procent do realnie 900 złotych !

Skutkiem tego razem typer za własne 2 startowe przelewy zdoła dostać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy typujący mecze, którzy do tej pory nie przeprowadzili początkowej wpłaty na konto u bukmachera (mogą pozyskać obydwa dodatki) bądź wtórej wpłaty (mogą zdobyć wtóry dodatek), bez względu na czas rejestracji.

W razie pytań wskazane jest przepatrzyć regulacje na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!