Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać z bukmacherem?

Każdy z nas ma inne cele obstawiając zakłady bukmacherskie. Jedni grają dla emocji, a drudzy – by zarobić. Teraz może okazać się to co prawda jeszcze trudniejsze, ponieważ do wyboru mamy tylko legalnych bukmacherów. A jak wiadomo wiążą się z nimi podatki o zakładów bukmacherskich w Polsce.

Tym bardziej na forach bukmacherskich pojawiają się zapytania „jak ograć bukmachera?” czy „jak obstawiać?” czy „jak grać zakłady bukmacherskie„. Od razu nadmienimy, że jest to niezwykle trudne zadanie.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Przede wszystkim dlatego, że legalni bukmacherzy oferują się dla rekreacyjnych graczy. To oznacza, że zostaniemy szybko zlimitowani obstawiając wysokie kwoty czy systematycznie wygrywając. Aby możliwie jak najbardziej oddalić ten moment mamy pewne rozwiązanie.

To oczywiście rejestracji u kilku bukmacherów.

Co prawda grając na zakładach bukmacherskich online na terenie Polski mamy ich do dyspozycji tylko kilkunastu, ale zawsze możemy rozłożyć daną kwotę na kilku z nich – bo konto do gry na zakładach bukmacherskich możemy mieć u wszystkich bukmacherów.

 

Strategia bukmacherska

Zanim jednak dojdziemy do takich problemów przed nami inny o wiele bardziej poważniejszy cel – dobranie strategii. Tu sprawa już bardziej się komplikuje. Przede wszystkim dlatego, że sport możemy lubić od najmłodszych lat i znać bardzo dobrze dany zespół czy też zawodnika.

Jednak kiedy zaczynamy obstawiać mecze za prawdziwe pieniądze wkrada się o wiele więcej aspektów. W tym chociażby emocje, którymi bardzo często gramami szczególnie na początku.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Typowanie wszystkiego jak leci zupełnie nie ma sensu i na dłuższą metę nie da nam żadnego zysku. Wydaje się również, że zakup płatnych typów również nie wchodzi w grę.

Surebety …

Pierwszym rozwiązaniem jest granie surebetów. Dzięki nim zawsze będziemy wygrywać. Musimy jednak bardzo teraz uważać. Dlaczego? Dlatego, że mamy dziś do czynienia z legalnymi bukmacherami, którzy mają podatki. Poza tym bardzo szybko limitują oni takich graczy.

Niestety wydaje się zatem, że musimy spróbować swoich sił gdzie indziej. Grać możemy również omijając surebety. Jednakże warto wprowadzić do naszej gry pewne poprawki.

Single …

Przede wszystkim zacznijmy grać single na zakładach bukmacherskich. Dzięki temu maksymalnie zwiększymy prawdopodobieństwo wygranej. Poza tym analizujmy każde spotkanie i traktujmy je tak, jakbyśmy mieli je obstawić za milion złotych. Chodzi o to, by nie obstawiać wszystkiego za 2 złote.

Każdy kupon traktujmy poważnie i starajmy stawiać większe kwoty, ale minimalizujmy ich ilość.

To niezwykle ciężkie, ale tak właśnie grają zawodowi gracze. Pomijając surebety nie ma pewnej strategii, która dałaby nam 100% wygraną. Oczywiście możemy korzystać z giełdy Betfair czy sugerować się spadkami u azjatyckich bukmacherów. Wiele spotkań z pewnością rozliczy nam pozytywnie po wysokich kursach. Ale zauważymy, że nawet w tych przypadkach będą zdarzały się nam negatywnie rozliczone kupony.

Zarobimy na zakładach czy nie ?

Myśląc realistycznie możemy systematycznie zarabiać na zakładach bukmacherskich i to nawet niemałe pieniądze. Biorąc pod uwagę jednak to do jakich mamy teraz dostęp bukmacherów możemy zapomnieć o tym, że to przez nas bukmacher zbankrutuje.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jest to niemożliwe, ponieważ firmy bukmacherskie nie tylko w Polsce ale i na całym świecie bardzo zważają uwagę na takich graczy i szybko ich banują nie dając możliwości na większe wygrane na zakładach bukmacherskich.