Polska – Japonia – typy na Mundial w Rosji

Jak grać na zakładach mecze Polska – Senegal, Polska – Kolumbia oraz Polska kontra Japonia? Sprawdź te darmowe prognozy na mecze plus obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Kolejne paręnaście dni zdołamy odpocząć od piłki nożnej na ekstraklasowym poziomie i zająć się obstawianiem meczy mistrzostwach w Rosji (2018). Nasza ekipa narodowa w najbliższych dniach zagra trzy pojedynki na MŚ.

U dołu przedstawiamy bezpłatne prognozy na mecze w „polskiej” grupie H na Mundialu. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo prosto ustalić pewniaków ponieważ swoje spotkania grywają Polska oraz Kolumbia, które w ocenie bukmacherów są obstawiane na owe reprezentacje które przejdą dalej z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W początkowych meczach rozegrają mecz jak rozlosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni mieć żadnych kłopotów ze strzeleniem paru goli – i tu postawiłbym na rezultat co najmniej 3:0). W tym samym czasie polska załoga rozegra spotkanie z Senegalem – prognozy na tenże mecz to rezultat remisowy bowiem polska ekipa trochę powinna się oszczędzać przed ważkim pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów mecz już dawno zostały sprzedane). Tu kreślimy typy jak bukmacherzy w necie – rezultat remisowy.

Następnie 28 czerwca 2018 roku będą w naszej grupie 2 mecze. Nasza polska załoga rozegra mecz z Japonią i tu powinno się zaryzykować na Polaków bowiem Japończycy nie są w jakiś sposób ciężką ekipą i są do ogrania. W kolejnym meczu – Senegal wedle Nas nie będzie mieć dużych okazji z Kolumbijczykami i przegra niniejszy pojedynek, wprawdzie po mocnej rywalizacji.

Poniżej prognozy na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 grane w naszej grupie…

Przewidywania bukmacherskie

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – gramy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – gramy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – gramy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – gramy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Samara, Kosmos Ariena