Bukmacher internetowy, legalny sposób na obstawianie w Polsce

Żaden gracz do końca nie brał tych plotek do siebie dopóki nie stało się to faktem. Mowa oczywiście o sądnym dniu w świecie bukmacherskim – 1 lipca 2017 roku. Wtedy to na dobre nasz rynek opuściły nielegalne firmy bukmacherskie. Pozostali tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy.

Każdy z nich słyszał o nich wcześniej, ale nawet nie interesowaliśmy się ich ofertą. Bo po co?

Dopóki mieliśmy możliwość obstawiania i wygrywania zakładów bukmacherskich bez podatku korzystaliśmy z tego do końca. Nadszedł jednak czas wyboru legalnego bukmachera. O ile doświadczeni gracze nie mieli z tym większego problemu, gdyż doskonale wiedzieli czego szukają. O tyle początkujący gracze zaczęli pytać gdzie tylko można jaki jest najlepszy legalny bukmacher w sieci?

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Bukmacherzy internetowi z licencją

Szukając informacji w Internecie znajdziemy z pewnością mnóstwo przeróżnych rankingów. Z nich dowiemy się jednego – każdy bukmacher będzie najlepszy. I jest w tym oczywiście nieco prawdy. Każdy z nas bowiem ma różną strategię i ważne są dla niego różne kwestie.

Jedni grają tylko w weekendy, a jeszcze inni tylko zakłady na żywo. To już sprawia, że interesujemy się zupełnie czymś innym. Zacznijmy może od tego, że obecnie mamy siedem legalnych firm bukmacherskich. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Dlatego też trudno ustalić jednoznacznie najlepszego legalnego bukmachera. Możemy jednak sami poświęcić trochę czasu, aby znaleźć takiego według swoich wytycznych.

 

Lista legalnych bukmacherów

Aby zdecydować się na jedną z siedmiu opcji (eTOTO, forBET, Fortuna, LVBET, Milenium, STS, Totolotek) należy przeanalizować siedem aspektów. Pierwszy z nich to oczywiście oferta bukmachera. Nie zawsze ten co ma najszerszą ofertę będzie dla nas najlepszy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Być może obstawiamy bardziej niszowe dyscypliny sportowe niżeli piłka nożna czy tenis. Cieszy fakt, że dzięki konkurencji legalni bukmacherzy faktycznie robią wszystko co w ich mocy, by to właśnie ich oferta była najlepsza.

 

Czynnik drugi to bonusy bukmacherów

Tym bardziej dla początkujących graczy, którzy mogą zyskać na samym starcie kilkaset złotych. Oczywiście nie sugerujmy się samymi kwotami. Najlepiej jest tu przeczytać regulamin obrotu, by realnie myśleć o odbiorze bonusu.

Po trzecie – obsługa klienta. Warto sprawdzić w jaki sposób możemy skontaktować się z pracownikami i w jakim stopniu są oni pomocni. Sami od razu możemy napisać na czacie. Sprawdzając tym samym czas odpowiedzi i jej wartość merytoryczną.

Po czwarte – płatności. Warto sprawdzić jakie metody ma on w swojej ofercie, na ile są bezpieczne i czy możemy sami z nich korzystać. Nie ma nic gorszego dla gracza jak wygrana, której nie można wypłacić.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Ostatnim 5 punktem są wszystkie inne kwestie związane z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Mowa tu chociażby o punktach naziemnych czy aplikacji mobilnej. Na co dzień nie musimy z niej korzystać, ale mogą zdarzyć się dni, w których będzie ona nam przydatna.

Właśnie tak w jednym wielkim skrócie możemy porównać i wybrać dla siebie możliwie najlepszego legalnego bukmachera. Najważniejsze jest to, by nie wybierać pierwszej lepszej firmy. Powyższe podpowiedzi powinni nam w tym pomóc.