Liga typerów LVBET (pula nagród 5000 zł)

Obstawianie meczy na Igrzyskach czas począć. Zaczynająca się olimpiada zimowa daje nam klientom bukmacherów pojedynki i multum możliwości do obstawiania zakładów wzajemnych. A plus jest to sposób na zyskanie nieco funduszy przez internet u legalnie działających bukmacherów.
Jeden z nich, a mianowicie lvbet.pl wymyślił konkurs typerski. Poleca on omawiany turniej credem … „Poczuj olimpijską rywalizację z innymi typerami oraz zagraj o pulę wygranych powyżej 5000 ZŁOTYCH!”

Moim mniemaniem źle by było gdyby sporo z Was przepuścił taki sposób na kolejny dochód.

Polegam iż wspomniany turniej w obstawianiu zdopinguje Ciebie do zabawy na stronie tego polskiego legalnego bukmachera internetowego.

Jeśli nie posiadacie konta klienta to na dodatek pod tym odnośnikiem osiągalny jest bonus bez depozytu (20 ZŁOTYCH) – starczy tylko dokonać rejestrację do kresu.

Wracając do konkursu typerskiego …

Wystarczy obstawiać poprzez internet zdarzenia z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 na stronie www.lvbet.pl i wkonkurowaćo kluczową kasę 1500 ZŁOTYCH !

Znaczące aby obstawiać przez www tylko zakłady oraz dyscypliny z ZIO 2018 albowiem tylko one sumują się do ligi typera LVBET.

Reguły tego konkursu typerskiego

W konkursie bierze udział każdy typer pogrywając standardowo zakłady. Punkty do konkursu będą doliczane w następujący tryb:

Punkty za wygrane zakłady: przelicznik x stopa x ilość selekcji
Punkty za przegrane zakłady: stopa x ilość selekcji

Wygrane
Całkowita pula wygranych to nieco ponad 5000 ZŁOTYCH…

Ranking całkowity konkursu:
Pozycja 1: 1500 ZŁOTYCH
Pozycja 2: 750 ZŁOTYCH
Pozycja 3: 500 ZŁOTYCH
Pozycja 4-5: 200 ZŁOTYCH
Pozycja 6-10: 150 ZŁOTYCH
Pozycja 11-15: 100 ZŁOTYCH
Pozycja 16-35: 50 ZŁOTYCH

Oferta trwa w okresie od 6.02.2018 do 25.02.2018.
– Gracze kolekcjonują punkty typując zakłady z wydarzeń Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018, według procedury wykazanej w akapicie 2 regulaminu.
– Wygrany zakład jest nagradzany punktami wyliczanymi według schematu: przelicznik x stopa x ilość selekcji, przegrany zakład jest premiowany punktami wyliczanymi według schematu stopa x stan selekcji.
– Wszyscy użytkownicy stawiający zakłady w czasie trwania konkursu automatycznie zaliczają się do członkostwa w akcji promocyjnej.
– W konkursie biorą akces wyłącznie zakłady za środki własne.
– W razie identycznej liczby punktów, obstawiający z wyższą sumą wygranych zakładów zajmie wyższe miejsce w rankingu
– Spis jest aktualizowany w każdy poniedziałek.
– Przedział wygranych kluczowych od 50 ZŁOTYCH do 1500 ZŁOTYCH jest widoczny opodal rankingu generalnego.
– Suma wygranej nagrody powinna być obrócona chociaż 1 raz w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z końcowym kursem minimalnym 1.75.
– Nagrody zostaną doliczone do kont klientów w dniu 26.02.2018 do godziny 17:00.
LVBET.PL warunkuje sobie prawo zamknięcia rachunku klienta a także konfiskaty środków w momencie dowodu oszustwa względnie nadużycia.
– W razie którychkolwiek obiekcji którekolwiek decyzje podjęte poprzez LV BET są ostateczne.